Elektrikli Çekici Fiyatları

İşiniz ne olursa olsun ağır bir yük taşınması gerekiyorsa elektrikli, akülü çekici kullanarak işinizi en kolay hale getirebilirsiniz. Elektrikli Çekici Fiyatları için web sitemizden veya müşteri temsilcimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Elektrikli Çekici Fiyatları Nedir?

Elektrikli ve akülü çekicilerimiz dünyanın önde gelen markası Movexx tarafından üretilmektedir. Çekicilerin fiyatları taşıdıkları yük kapasitesi ve modellere göre değişmektedir. İşiniz için en uygun elektrikli çekici modeleni belirlemek için size yardımcı olabiliriz.

Elektrikli çekicilerden bazıları 1000 kg bazıları 1500 kg yük kapasitesini çekebilmektedir.

İşiniz her alanda olabilir. Elektrikli çekiciyle arabaları, uçakları, büyük kazanları, ağır kumaşları; tekerlekli sistemin üzerine oturtulmuş her türlü ağırlığı rahatlıkla çekebilirsiniz.

Forklift kullanımı özel bir eğitim ve ehliyet gerektirir. Elektrikli çekicide kesinlikle böyle bir durum söz konusu değildir. Çalışan personeliniz hiçbir eğitim almadan rahatlıkla elektrikli çekici kullanabilir. Böylece hem işten hem zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Ürünlerin genel özellikleri şunlardır:

Elektrikli çekiciyle yük taşımak kolay olduğu için personelin verimliliği artar. Morali yükselen işçiler daha verimli çalışır ayrıca yük taşırken meydana gelebilecek kazalardan elektrikli çekici ile kurtulmuş olursunuz.

Elektrikli ve akülü çekiciler birçok sektörde kullanılabilir. Bunlara örnek vermek gerekirse:

Tekerlekli taşıma kafesleri, çarşaf troleyleri, çöp kutuları, yemek troleyleri, Hastane destek hizmetlerinde desteklediğimiz uygulamalardan sadece bazılarıdır.

Yazımızı sosyal medyada paylaşabilirsiniz: