TİLLER AKÜLÜ KALDIRMA

Tiller Akülü Kaldırma ürünleri için firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Verimli istifleme için kaldırma seviyesi önemlidir ve yüksek kaldırma transpaleti ile bu seviyeyi en yükseğe çıkarabilirsiniz. Tiller Akülü Kaldırma yüksek kaldırma transpaletleri işinin ustasıdır. Kusursuz raf hizmetinden kamyonetlerin verimli bir şekilde yüklenmesi ve boşaltılmasına kadar birçok iş için uygundurlar. Zor uygulama koşulları bile yük olmaktan çıkar.

Tiller Akülü Kaldırma Farklı Modeller

Tiller Akülü Kaldırma farklı ihtiyaçlara cevap veren fonksiyonel tasarıma sahip ürün yelpazesini inceleyebilirsiniz. Farklı ölçü ve kapasitelerdeki ürün talepleriniz için satış temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

 

Taşıma, kaldırma, istifleme, kişisel koruyucu donanımlar, yüksekte çalışma, yük güvenliği, iş güvenliği alanlarından binlerce ürün çeşidine sahip olan firma, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda özel tasarım ürünler ile de hizmet vermektedir. Tiller Akülü Kaldırma ürünlerin kullanımı, bakımı, kontrolü ile ilgili teorik ve uygulamalı eğitimler, proje, mühendislik, montaj, periyodik bakım, stok/ lojistik destek faaliyetleri de firmamız tarafından verilen hizmetler arasındadır.

 

Müşteri memnuniyetini kalıcı kılmak için gerekli koşulları oluşturup,iş ahlakı ve prensiplerine bağlı kalarak, etik kurallar çerçevesinde rakiplerimizden daha iyi olduğumuzu müşterilerimize hissettirmek amacı ile güleryüzlü, yeterli ve donanıma sahip personel yapısını üstün hizmet kalite anlayışı ile birleştirerek, üretim aşamasında ve satış sonrasında son teknolojik yeniliklerden faydalanarak, en güvenilir program ve yöntemleri uygulayarak kaliteyi güvence altına almak ve böylelikle sistemin sürekliliğini sağlamaktır.

Tiller Akülü Kaldırma

Tiller Akülü Kaldırma

Tiller Akülü Kaldırma, yatay taşıma, sipariş toplama ve aynı anda birden fazla paleti istifleme gibi birbirinden farklı pek çok yük taşıma ve istifleme uygulamalarına uygun olarak tasarlanmıştır. 160 kg kadar taşıma kapasitesi ve 1,6 metre yüksekliğe kadar asansör seçeneklerine sahip istifleme makineleri hızlı, güçlü ve kullanımı kolaydır. Tiller Akülü Kaldırma ile operasyonunuz için ideal yaya kullanımlı, platformlu, sırt dayamalı veya operatör koltuklu bir model bulunmaktadır. Tiller Akülü Kaldırma serisi hiçbir modifikasyona ihtiyaç duymadan 0 dereceye kadar serin hava depolarında da aynı verimlilikle kullanılabilir.

 

Seder Makina 20 yılı aşkın deneyime sahip uzman kadrosuyla sanayi kuruluşlarımıza bakım, enerji ve iş güvenliği alanlarında özel ürün ve hizmetler sunana deneyimli ve profesyonel bir firmadır. Elektrikli Çekici vb. ürünlerle sizlere en iyi hizmeti, en kaliteli ürünleri sağlamayı hedef edinmiştir.

 

Sattığımız çekiciler, özellikle kullanıcı dostu düşünülerek tasarlanmıştır. Çekiciler, kullananlar için mümkün olan en kolay işlemi yapmak için elinden geleni yapar. Sonuç olarak, hemen çalıştırılabilen minimum düğmelerle çok çeşitli römorkörler sunuyoruz. Ayrıca, yüklerin tek bir seviyeye taşınması durumunda bir sertifika gerekli değildir.

Yazımızı sosyal medyada paylaşabilirsiniz:

Facebook
Twitter
LinkedIn